AL-KUR

Al-Kur, kullanıcının mobilyayı farklı kullanım senaryolarına uyacak şekilde dönüştürebilmesini sağlayan ve alet kullanmadan inşa edilebilen modüler bir mobilyadır. Bu set insanları kendi mobilyalarını yaratmaya teşvik eder.

İnsanlar, mobilyaların kullanım senaryolarını ihtiyaçlarına göre sık sık değiştirirler. Modüler mobilyalar, kullanıcıyı ürünle etkileşime girmeye ve kendi mobilyalarını yaratmaya teşvik ettiği için iyi çözümlerdir. Al-Kur kolaylıkla monte ve demonte edilebilir, bu özellik mobilyanın yerden tasarruf etmesini ve farklı mekan ve ihtiyaçlara göre uyarlanabilmesini sağlar. Hareket kabiliyeti yüksek insanlar için tasarlanmıştır. Al-Kur, kendi kılıfına dönüşebilir ve çanta benzeri formu sayesinde kolayca taşınabilir.

Al-Kur is a modular furniture, which can be built without tools, that allows the user to transform the furniture to fit different usage scenarios. This set encourages people to create their own furniture.

People change the usage scenarios of their furniture to fit their needs very often. Modular furniture are great solutions as they urge the user to interact with the product and create their own furniture. Al-Kur can be assembled and disassembled with ease, this feature allows the furniture to save space and be adaptable to different spaces and needs. It is designed for people with high mobility. Al-Kur can transform to become its own case and can be carried easily thanks to it’s bag-like form.

Product Visuals

Yağmur KÖMÜRCÜ

Contact Info:

  • DateJune 12, 2021
  • Category2021