Blok^4

Blok4, gün içinde bir yerden bir yere seyahat ederken çalışan/eğitim gören ve bir şeyler taşıma ihtiyacı duyan kişilerin ihtiyaç ve sorunları analiz edilerek tasarlanmıştır. Geleneksel bir çantadan farklı olarak, düzenleme ve tutma işlevleri için tek parça yerine birkaç parçadan oluşur. Bu sayede ihtiyacınız olmayan parçaları taşımak zorunda kalmazsınız.

Her biri benzersiz bir çanta olan taşıma sistemi, kullanıcının rutinlerine göre modüler olarak değiştirilebilir. Taşıma sistemi 4 farklı parçadan oluşmaktadır; Dizüstü bilgisayar, belge, kağıt gibi düz nesnelerin taşınması için ‘Flat Unit’, telefon cüzdanı anahtarları gibi günlük küçük nesneler için ‘Mini Unit’, taşınması özel hassasiyet gerektirmeyen orta büyüklükteki nesneler için ‘Midi Unit’, Elektronik cihazlar, kameralar gibi kırılgan ve hassas nesneler için ‘Safe Unit’.

Değiştir, Adapte et, Kombinle.

Blok4 is designed by analyzing the needs and problems of people who work / study and need to carry something while traveling from one place to another during the day. Unlike a traditional bag, it consists of several parts rather than one for organizing and holding functions. In this way, you don’t have to carry parts you don’t need.

The carrying system, each a unique bag, can be modularly changed according to the user’s routines. Carry system consists of 4 different modules; These are a ‘Flat Unit’ for carrying flat objects such as laptops, documents, papers, ‘Mini Unit’ for daily small objects such as phone wallet keys, ‘Midi Unit’ for medium-sized objects that do not require special precision to carry, ‘Safe Unit’ for fragile and sensitive objects such as electronics, cameras.

Change, Adapt, Combine.

Product Visuals

Bilgin Eren Yıldırım

Contact Info

  • DateJune 12, 2021
  • Category2021