Cuddy Crib

Bebekler doğdukları andan itibaren çocukluk dönemlerine kadar bir cok degisim gecirir yeni şeyler öğrenirler, bu süreç bir sürü yeni ürün ihtiyaclarini dogurur.Bu durdurulamaz bir satin alma dongusune doner.Bebeklik sürecinde alınan bir çok ürün aslinda cok kisa bir sure icin kullanilir ve bunlara cok fazla para verilir.Bu ürünlerin kullanim ömrünü arttirabilmek ve ailelere yardımcı olacak bir bebek ürünü.Ürünü bebeklik döneminden sonra cocuk doneminde kullanabilecegi bir ürüne dönüşüyor (Infant to age 3-10 ).Çocukla beraber büyüyen bir mobilya.

As babies grow up, the products they need change and grow with them. For being so tiny, babies sure need a lot of stuff. And with such rapid growth, it becomes a constant cycle of outgrowing and purchasing more. Some baby furnitures are usable for a  short period of time. To extend these products life span and providing extra benefit to parents, my aim is to design a baby furniture that can be converted into a children (3-10) furniture. A furniture that grows with the child.

Designing a baby furniture that can be converted into a children (3-10) furniture. Furniture that covers the infancy to children transition period.

 
 
 

Product Visuals

İren Gökgöz

Instagram: @irengokgoz E-mail: irengokgoz@gmail.com

  • DateJune 19, 2021
  • Category2021