Gustoo

Gustoo; Stewing (kendi suyunda pişen tencere yemekleri) ve yanında yan yemek olarak pilav makarna gibi yemeklerin pişirilebileceği,  ikilli kendi pişirme ünitelerine sahip olan bir pişiricidir.  Yapılacak yemek türüne özgü  iki farklı  boyutta pişirme haznesine sahiptir.  İsteğe göre Bu hazneler de aynı anda pişirme yapılabileceği gibi ayrı ayrı olarakta kullanılabilir.

Haznelerin Yan yüzeylerinde ve alt tabanlarında kullanılan indüksiyon ısıtma elemanları sayesinde minimum sürede maksimum sıcaklığa ulaşılarak hem zamandan hem de enerjiden tasarruf edilmesi amaçlanarak yemeklerin  hızlı ve eşit bir şekilde pişirilmesi hedeflenmiştir.  Sahip olduğu sulu yemek haznesinin kapağına eklenen karıştırma fonksiyonu sayesinde kullanıcının yemek başında bekleme süresini minumuma indirgemeyi hedefler.

Gustoo, Manuel çalışmasının yanı sıra  bir app’le entegre olarak da çalışır.  Bu app Ürünle uyumlu menülere sahiptir. ve aynı zamanda menülerin içerdiği yemek tariflerine göre malzemelerin kullanıcıya ulaştırılabileceği günlük taze tüketimi destekleyen bir servis sistemine sahiptir. Kullanıcı istediği yemeği seçtikten sonra yemeğin tarifine göre malzemeler listelenir ve bu malzemeler arasından ihtiyacı olan malzemeyi sipariş eder.  Pişirmeye başlanırken app üzerinden verilen direktiflerle,  yapılış biçimini ve yemeğin ürün üzerinde hangi bölümde ve aynı zamanda kişi sayısına göre hangi kademe de çalıştırılacağı gösterilir. Pişirim esnasında ise app üzerinden yemeğin pişmesine kalan süre ve yemeğin hazır olduğu bildirimi gösterilir.

Gustoo , pratik ve hızlı bir şekilde yemek yapmak isteyen insanlar için alternatif bir çözüm sunar.

 

Gustoo is a cooker with its own double cooking units, where stewing (pot dishes cooked in its own juice) and rice and pasta can be cooked as a side dish. It has two different sizes of cooking chambers specific to the type of food to be prepared. Optionally, these chambers can be used for cooking at the same time or separately.

Thanks to the induction heating elements used on the side surfaces and bottoms of the chambers, it is aimed to reach the maximum temperature in a minimum time and to save both time and energy, and it is aimed to cook the food quickly and evenly. The product aims to minimize the waiting time of the user at the beginning of the meal, thanks to the mixing function added to the lid of the water bowl.

In addition to its manual operation, Gustoo also works integrated with an app. This app has menus compatible with the product. At the same time, it has a service system that supports daily fresh consumption, where the ingredients can be delivered to the user according to the recipes included in the menus. After the user selects the desired dish, the ingredients are listed according to the recipe of the dish and the users order the material that they need from among these materials.

When starting to cook, the instructions given via the app show the way of cooking and the section on the product and at which level the food will be operated according to the number of people. During cooking, the time remaining for the food to be cooked and the notification that the food is ready are displayed on the app.

Gustoo offers an alternative solution for people who want to cook quickly and practically.

 
 

Product Visuals

Hatice Nazlı Karayalı

Contact Info

  • DateJune 13, 2021
  • Category2021