Joiny

Joiny, çevreciliği ön planda tutan bir ağız temizleme setidir. Set, bir diş fırçası başlığı, diş arası temizleme başlığı, dil temizleyici başlık ve tüm başlıkların takıldığı ergonomik bir sap içerir. Ayrıca tüm parçaların bir arada durabileceği bir stand bulunmaktadır. Tüm parçalar arboform adı verilen %100 biyolojik içerikli, suya dayanıklı, düşük gözenekli ve yüksek biyobozunurluğu olan malzemeden yapılmıştır. Kullanım süresi dolduğunda sadece küçük başlıklar atılır. Bu sayede çıkan atık hem daha az hem de biyolojik olarak kolay parçalanabilir olur. Bu başlıkların elektronik fırçalardan ve bambu fırçalardan farkı, başlıkların atıkları yarı yarıya azaltması ve bambu tadı ve lifli hissine sahip olmamasıdır. Joiny'i piyasadaki ürünlerden ayıran özellik ise temel ağız temizleme ürünlerinin tamamını içermesi ve  bunun yanı sıra çok az miktarda atık üretmesidir.

Joiny is a mouth cleaning set that prioritizes environmentalism. The set includes a toothbrush head, interdental cleaning head, tongue cleaner head and an ergonomic handle to which all heads are attached. There is also a stand that makes it possible for all parts to stay together in the bathroom. All parts are made out of a 100% bio-content, water-resistant, low-porous, and highly biodegradable material called arboform. When the period of use expires, only the small heads are thrown away. This way, the waste will both be less and biodegradable.

The difference of these heads from electronic brushes and bamboo brushes is that the heads reduce waste by half and do not have the taste and fibrous feeling of bamboo. The feature that distinguishes Joiny from the products on the market is that it contains all the basic oral cleaning products while producing very little amount of waste.

 

Product Visuals

Serenay Çoşar

Contact Info

  • DateJune 20, 2021
  • Category2021