RushStop

Rush Stop, gün içersinde çoğunlukla acele eden ve sürekli biryere yetişmesi gerekmekte olan, aynı zamandada dışarıdan sağlıklı ve taze yemek isteyen insanlar için genişletilebilir eklentileri ile minik bir restorana dönüşebilen bir yemek karavanıdır. Karavanın içindeki tüm yiyecekler önceden hazırlanmış ve paketlenmiş şekilde karavana teslim edilir. Karavanın içinde ise aktif saatler boyunca yiyecekleri taze, sıcak veya soğuk tutabilen endüstriyel mutfak ekipmanları mevcuttur. Bunun arkasındaki neden, Günümüzdeki alışkanlıkların çoğu değişmektedir bunun en başında yeme-içme alışkanlıklarıda gelmektedir. Günümüzde ise birçok insan bu duruma uyum sağlamak adına kendi yiyeceklerini yanlarında taşımaktadırlar. Tabi kii, Şehrin akıcılığı ve zamanında yetişme gibi mekanizmalar devreye girdiği için sürekliliği sağlamakta zorlaşıyor. RushStop ise sahip olduğu donanımları ile beraber sağlıklı ve taze yemekleri, acele etmekte olup aynı zamanda da sağlıklı beslenmek isteyenlerin yüklerini biraz da olsa hafifletir.

The rush stop is a food trailer that is capable of being a stationary mini restaurant with its expandable add-ons for people who are mostly in a rush but, also those who want to eat healthier and more fresh. All of the foods inside the trailer are packaged and prepared and the interior is equipped with industrial kitchen components that are capable of keeping the food fresh, hot or cold during the active hours.

The reason behind this in our present, most habits have changed, this also includes eating habits.Today people like to bring their food to the office, to school, etc. from their home kitchen. They want to eat healthy and be healthy. this routine alone itself generates a need. It is also a trending movement and everyone is mirroring this habit slowly. Since they are always on a rush, the RushStop will be meeting their requirements in a trending setting.

Product Visuals

Sercan Okay

Contact Info

  • DateJune 12, 2020
  • Category2020