seTeam

Hayatımızın bir çok alanında maruz kaldığımız takım çalışması, bazen zorlandığımız bir durum haline gelebiliyor. Bu ürün çocuklara takım çalışmasını eğlenceli bir şekilde deneyimleme fırsatı tanıyor.Sonuca ulaşabilmeleri için oyunun her aşamasında birbirleriyle iletişime geçip hareket etmeleri gerekiyor. Oyunda üç kişilik bir araç, toplanması ve devrilmemesi gereken objeler bulunuyor. Aracın üzerinde üç ana ve üç ara renk mevcut. Çocuklar bu renkler aracılığıyla birbirlerine yön belirterek hem renkleri pekiştirmiş, hem de birlikte çalışarak hedeflerine ulaşmış oluyorlar. Aynı zamanda bu araç çocukların monte edebileceği basitlikte tasarlandı. Araç çocuklar tarafından kurulduktan sonra oyun başlıyor. Bu sayede hem birlikte çalışmış oluyorlar hem de el becerilerini geliştirirken kendi yaptıkları oyuncakla oynamanın keyfini yaşıyorlar.

Teamwork that we have been exposed to in many areas of our lives can sometimes become a situation that we have difficulties. This product gives children the opportunity to experience teamwork in a fun way. In order to achieve the result, they have to communicate and act with each other at every stage of the game. The game includes a three-person vehicle, objects that should not be collected, and toppled over. There are three primary and three intermediate colors on the vehicle. By directing each other through these colors, children both reinforce the colors and reach their goals by working together. At the same time, this tool was designed to be simple enough for children to
install. The game starts after the vehicle is installed by children. In this way, they both work together and enjoy playing with their own toy while developing their manual skills.

Product Visuals

Çağla Şahin

Contact Info

  • DateJune 13, 2020
  • Category2020