Tak-Tak

Tak-tak konfor alanlarına sahip şişirilebilen portatif bir deniz aracıdır. Günümüzde birçok insan teknemi nerede muhafaza edeceğim? Muhafaza ettiğim yerde teknem güvende olacak mı? Bunun için ilave bir taşıma elemanı almalı mıyım gibi sorular nedeniyle deniz tutkusunun yatıştırmak zorunda kalıyor. Tak-Tak insanların kafasındaki bu soru işaretlerini ortadan kaldırmayı hedefleyerek tasarlanmış bir deniz aracıdır. Piyasada bulunan diğer portatif teknelerden farklı olarak Tak-Tak kullanıcıya atıştırma yüzeyleri, güneşlenme alanları gibi geniş konfor alanları sunar. Ayrıca hafif yapısı ve kolay kurulumu sayesinde kullanıcı dostu şişirilebilen bir teknedir.

Tak-Tak is an inflatable portable watercraft with comfort zones.

Today many people have to calm their passion for the sea due to questions like “Where will I keep my boat?”” Will my boat be safe while it is there?”, “Should I buy an additional transport element?”  Tak-Tak is a sea vehicle designed with the aim of eliminating these question marks in people’s minds.

Unlike other portable boats on the market, Tak-Tak offers wide leisure areas such as dining surfaces and sunbathing areas. In addition, it is a user-friendly inflatable boat thanks to its light structure and easy installation.

Product Visuals

Kerem Turan

keremturantr@gmail.com https://www.instagram.com/keremturan/

  • DateJune 13, 2021
  • Category2021